O nas

Serwis "bezdomu" jest własnością FIXI GROUP S.A. Portal został uruchomiony w 2015 roku w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie na funkcjonalne narzędzia umożliwiające użytkownikom szybkie i dopasowane do potrzeb przeglądanie oraz zamieszczanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży i najmu nieruchomości, w szczególności domów, mieszkań, pokoi, powierzchni biurowych, powierzchni magazynowych oraz działek. Czytelny oraz prosty sposób wyszukiwania umożliwia efektywne wyszukanie interesujących użytkownika ogłoszeń. Szeroki wybór szczegółów kategorii pozwala na trafne filtrowanie zawartych w serwisie ogłoszeń.

Dajemy użytkownikowi dodatkową usługę polegającą na możliwości wyszukiwania dopasowanych do klienta ofert finansowania realizacji transakcji, jak również możliwość uzyskania opinii oraz weryfikacji dokumentów pod kątem prawnym.

Portal umożliwia również zamieszczanie reklam przez firmy związane z rynkiem nieruchomości, począwszy od firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, poprzez projektantów wnętrz, dekoratorów, dostawców materiałów budowlanych, a skończywszy na firmach specjalizujących się w usługach budowlano-montażowych oraz remontowych.

Z serwisu mogą korzystać zarówno zarejestrowani, jak i anonimowi użytkownicy. Rejestracja umożliwia prowadzenie rejestru ogłoszeń dotyczących nieruchomości, będących w kręgu zainteresowania użytkownika oraz dodawanie opinii.

Portal "bezdomu' aktywnie rozwija swoją działalność ogłoszeniową oraz reklamową na terenie Polski oraz całej Europy. Jest również obecny na serwisie Facebook, Twitter i Instagram.

Kredyty

Nie posiadasz gotówki mamy na to sposób. 

Prawo

Potrzebujesz porady prawnej, możesz na nas liczyć

Przeprowadzki

Szukasz pomocy przy przeprowadzce? 

Agenci nieruchomości

Znajdź agencję która pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.